2. den – Stále na cestě Chengdu – Singapur – Denpasar

Singapur – město budoucnosti, letiště Changi

Let z Číny do Singapuru probíhá v pohodě, občerstvení už je z místních zásob – opět nějaká rýže s masem, k tomu hodně zajímavý čínský čaj sladký jako h…. z nutrie :-D. Za necelých 5 hodin jsme na druhém největším letišti v Asii – Singapur Changi. Už přílet na letiště je kulturním šokem – celá letištní hala je pokladena kobercem, palmy, rozkvetlé orchideje, světýlka, příjemná hudba na toaletách. Již po pár minutách poznáte, že v tomto městském státě vše dokonale funguje.

Letiště Singapur

Na letišti musíme znovu na odbavení. Bezpečnostní kontroly tu moc nehrotí – není nutné vyndávat ani notebooky z příručního zavazadla.  Během tříhodinové pauzy vše v pohodě stíháme. Pobavila nás tu tlačítka s několika smajlíky (od nejvysmátějšího po depkoidního), kde můžete ohodnotit přístup nejen zaměstnanců u přepážek, ale také úklid na toaletách :-D. Hold feedback je potřeba.

Poslední část letu s AirAsia

Za to nízkonákladovka AirAsia vás jídlem a pitím moc neohromí, nedostanete vůbec nic, ani kelímek vody. Jelikož v letadle strávíte 3 hodiny, můžete si aspoň vše objednat a zaplatit – ceny jsou relativně nízké.

1 komentář u „2. den – Stále na cestě Chengdu – Singapur – Denpasar

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.